Saba Tümer’den ‘aşk orucu’ itirafı! ‘El ele bile tutuşmadım”

Saba Tümer, geçtiğimiz sene Instagram’da ‘Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular’ programına konuk olmuştu. 25 yıllık kariyeri boyunca yaptığı programlarla adından sıkça söz ettiren sunucu, ekranlardan bir süredir uzak kaldığını belirterek şu ifadeleri kullanmıştı:

Eğlenceli bir tarzım olduğu için dramalarda oynayamam. Televizyonda izlenen içeriklerin eğlenceli olması gerektiğine inanıyorum. Sit-com teklifi gelirse seve seve kabul ederim.

“PROGRAMLARIMA GELMEYEN YABANCI ÜNLÜ KALMADI”

‘Bayan Kahkaha’ olarak tanınan Sabah Tümer, “En sevdiğin program hangisiydi?” sorusuna, “Yaptığım bütün programların hepsini çok sevdim. Programlarıma gelmeyen yabancı ünlü kalmadı. Jennifer Lopez’den Cameron Diaz’a kadar kimler kimler geldi. İşimi severek yaptığım için hep başarılı oldum” yanıtını vermişti.

Şimdilerde YouTube üzerinden yaptığı programla adından söz ettiren ünlü sunucu Saba Tümer bu defa aşk hayatı hakkında yaptığı açıklamayla sosyal medyanın gündemine oturdu. ‘1 yıl boyunca aşk orucu tuttum’ diyen Tümer bu ritüelin detaylarını açık açık anlattı.

“DENEDİM, YENİ BİTTİ”

Tümer; ‘Ben bir yıl aşk orucu tuttum, ilişki yaşamadım kimseyle, el ele bile tutuşmadım. Bu şekilde yaparsan, ondan sonra da gerçek aşkın sana geleceğine dair bir inanış var. Denedim bakalım yeni bitti. Şimdi gerçek aşkı bekliyorum’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x