Gizem Erman Soysaldı ve Hüseyin Karabey’in 11 yıllık evliliği bitti

Oyuncu Gizem Erman Soysaldı, 2007 yılında kendisi gibi oyuncu Halit Ergenç ile nikah masasına oturmuş bir sene sonra boşanmıştı.

Sabah gazetesinden İlker Gezici’nin haberine göre, oyuncu Gizem Erman Soysaldı 2012’de dünyaevine girdiği eşi Hüseyin Karabey’den boşandığını ilk kez duyurdu.

İşte o boşanma itirafı:

EŞİMLE AYRILIĞIMIZ ÇOK ZARİF OLDU

2018’de çektiğimiz İçeridekiler adlı filmin festival yolculuğu devam ediyor. 1935ten beri yapılan dünyanın en köklü festivallerinden Moskova Film Festivali’nden davet aldık. Özel bir gösterim yapmak istediler. Yönetmeni Hüseyin Karabey de uluslararası jüride yer aldı.

Moskova’da çok güzel ağırlandık. Ben bu filmden 2 ödül aldım. 9 yaşında oğlum Taylan da eşlik etti bize. Güzel geçti. Onun da ilgisi var oyunculuğa. Ama bence yeni nesil disiplinler arası olacak. Bizim tersimize birden farklı mesleği yapacak şekilde geliyor. Taylan bateri çalıyor mesela.

EŞİMLE AYRILIĞIMIZ ÇOK ZARİF OLDU

Hüseyin ile bir süre önce ayrıldık. Ama arkadaşlığımız hâlâ devam ediyor. Çocuğumuz var zaten. Büyük bir sorumluluk. İkimiz de bunun bilincindeyiz. Evlenmek kadar boşanmak da zor. İkisinin de emek verilerek zarafetle yönetilmesi gereken süreçler olduğunun farkındayız… Zaten iş arkadaşıyız. Bir şey geldiğinde yine ona danışıyorum tabi ki. Atölyeler yapıyoruz. Hayatımız bu şekilde devam ediyor.

GEZİ PROGRAMI YAPTIM

Uluslararası İlişkiler okudum. Tarihe, politikaya ilgim var. İstanbul’u mahalle mahalle dolaşıp anlattığım bir gezi programı yaptım, öğretici oldu.

Özel bir üniversitede oyunculuk son sınıf öğrencilerine kamera önü dersleri veriyorum. Çok besleyici oluyor. Biz kamera önüne geçmekte zorluk çektik. Keşke bir büyüğümüz bize söyleseydi bu işin püf noktalarını. Şimdiki nesil daha şanslı. Ömrünüz boyunca kiranızı oyunculuktan ödeyemeyeceklerini söylüyorum. Kariyeri sürdürmek önemli. 3 yıl dizide oynuyorsun ünlüsün, esas oynamadığın zaman ne yapacaksın. Onu iyi yönetmek lazım.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x